×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ فروردین - ۱۳۹۸  
true
true
 خبرنگار ، پل ارتباطی میان مردم و مسئولین / هدف اصلی شورای شهر پوشش کلی شهری و پرهیز از یک جانبه گرایی است

به گزارش پایگاه خبری صدای اصفهان ، مهندس هاشمی شهردار مبارکه در نشست خبری عنوان کرد:  خبرنگار  پل ارتباطی میان مردم و مسئولین است .

وی با توجه به قطع ارزش افزوده و آلایندگی های شهر اضافه کرد : طبق برنامه ریزی های انجام شده و جلسه با شورا شهر  تغییر اساسی ایجاد شده و اگر مشارکت های مردمی شایسته تری باشد این قضیه سریع تر وبهتر حل خواهد شد .

محسن هاشمی در ادامه افزود درجلسه با صنوف متعدد و مختلف درحال کسب اطلاع برای برنامه ریزی چشم انداز ۵ و ١۵ ساله شهری هستیم بدین صورت که سه چالش مهم اقتصادی و فرهنگی و عمرانی و زیست محیطی را حل کنیم.

شهردار شهر مبارکه گفت : این گونه برنامه ریزی فقط مختص به یک دوره از شورای شهر و شهرداری نمی باشد و این سند چشم انداز به یاری خداوند و مشارکت مردم و کارشناسان برای دوره های بعد نیز قابل استفاده است

محسن هاشمی در ادامه افزود : در دوره جدید  برای کاهش هزینه های شهرداری و شهری جلساتی با مراکز مختلف درمورد کاهش هزینه ها داشتیم و علاوه بر آن تلاش شده خللی در عملکرد شهری وارد نشود در این مورد تدابیری اندیشیده شده از جمله واگذاری سیستم حمل و نقل سبک شهرداری به بخش خصوصی که ٧٠ الی ٧۵ درصد هزینه ها به این بخش واگذار شده علاوه بر این مورد واگذاری پروژه باغ بانوان و تبلیغات شهری به بخش خصوصی را داشتیم .

شهردار شهر مبارکه در ادامه گفت:  طرح های ترافیک شهری از جمله تکمیل پروژه خیابان ازادگان و خیابان شهید طاهری و تکمیل پروژه ی محله های صادقیه ، اسماعیل ترخان ، محمدیه وهسته های شهری از جمله خیابان اباذر غفاری و  خیابان امام و خیابان شهدای جعفر زاده در سال اخیر در دست اجرا می باشد که امید است با کمک مردم این پروژه ها به زودی به بهربرداری برسد.

شهردار مبارکه با توجه به اینکه ۵۰ درصد پروژه مجتمع کارگاهی انجام شده عنوان کرد : هدف از ساخت این مجتمع کارگاهی انتقال کارگاه های مصالح ساختمان ،اهن فروشان و… به این مجتمع بوده که به حمدالله همکاری خوبی صورت گرفته است.

محسن هاشمی در ادامه گفت : در بخش خشکسالی در شهر و استان اصفهان تدابیری اندیشیده شده من جمله حذف چمن و حفظ درختان ،کاشت گونه های مقاوم و گیاهان پوششی در سطح شهر که در این مورد با همکاری با سازمان فضای سبز ومجتمع فولاد مبارکه تفاهم نامه هایی منعقد شده است.

 

هدف اصلی شورای شهر پوشش کلی شهری و پرهیز از یک جانبه گرایی است

 

خالوزاده ریاست محترم شورای شهر مبارکه با توجه به روند اجرایی پروژه های شورای شهر عنوان کرد : هدف اصلی شورای شهر پوشش کلی شهری و پرهیز از یک جانبه گرایی است و درصدد چشم انداز واقعی شهر  و شفافیت هستیم که در این خصوص شورای شهر ملاقات های مردمی برای بیان نظرات بیشتر از شنبه تا پنجشبه فراهم کرده است

رئیس شورای شهر مبارکه در ادامه گفت : برای اولویت بندی در اجرای پروژه های شهری در ابتدا به صورت تخصصی سه کمسیون عمران ، اقصتاد و سرمایه گذاری و فرهنگی تشکیل داده شد.

وی در ادامه گفت : در این کمسیون ها به صورت تخصصی با استفاده از مشاورین و اساتید دانشگاه نقاط ضعف و قوت بررسی میشد و در نهایت اولیت بندی اجرای پروژه های شهری انجام می شد .

 

مشاهده تصاویر

 

 

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true